BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılına heyecanla başlıyoruz. iki yıldır süren Covid-19 salgınında yüz yüze eğitimden mahrum kalan öğrencilerimizin, bu yıl yüz yüze eğitimlerine başlayabilmeleri için  okullarda gerekli temizlikler yapılmış, eğitim camiamız içinde aşılanma oranı oldukça artmıştır. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına titizlikle uyarak yeni eğitim ve öğretim yılına hazır bir şekilde başlıyoruz.

Bizler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Okul Müdürlüklerimizle birlikte sağlıklı bir şekilde nitelikli bir eğitim vermenin tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyoruz. 6 Eylül'den itibaren tüm kademelerde yüz yüze eğitime başlarken bizim için çocuklarımızın eğitimi kadar onların sağlıklarının da çok önemli olduğunu biliyoruz . Bakanlığımızın bu çerçevede ortaya koyduğu kuralları yerine getirmek için tüm çalışanlarımız ile birlikte bu işi yürüteceğimize inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşünceler ile yeni eğitim-öğretim yılının, kesintisiz yüz yüze olacak şekilde, başta öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı olmasını dilerim.

 

Yavuz BEŞKARDEŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.