BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yavuz BEŞKARDEŞ'in Birinci Yarıyıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yavuz BEŞKARDEŞ'in Birinci Yarıyıl Sonu Mesajı

Adilcevaz Eğitim ailesi olarak başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile pandemi (salgın) sürecinde saatlerce bilgisayar, tablet, telefon ve televizyon başında kalarak derslere ulaşmaya çalışmanın yanında yüz yüze eğitime katılamayan öğrencilerimize sosyal medya üzerinden, evine kadar ders notlarını götürüp teslim edilmesine, her an yüz yüze eğitim yapılacakmış gibi "Okulum Temiz Projesi" kapsamında hijyen bir ortam sağlayıp Belgesinin alınmasına kadar özverili çalışmalar ile 2020-2021 Eğitim, öğretim yılının birinci dönemini tamamladık. Dönemin başarı ile tamamlanmasında gösterdikleri gayret ve fedakarlık sebebiyle eğitim çalışanlarımıza ve eğitime katkı sağlayan her kese çok teşekür ederim.

Ülkemizin yarını, umudu ve güzel rüyası Sevgili Öğrencilerimiz;

Bu salgın sürecinde çalışmalarımızda, hayallerimizde ve telaşlarımızda hep sizler vardınız. İlk dönem boyunca gerek yüz yüze, gerekse canlı dersler ve yazılı kaynaklar ile göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların neticesinde olan karneleri her ne kadar dağıtamasakta e-okul üzerinden dijital olarak alabileceğinizi belirtmek isterim. Bizlerde sizlerin bu heyecanına ortak oluyor İyi bir tatil geçirmenizi, dinlenerek ve  kitap okumayı ihmal etmemek üzere sizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın birinci yarı yıl tatilinizi kutlarım.

İnşallah ikinci dönem yüz yüze eğitim ile buluşmak dileğiyle hayırlı tatiller.

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.