BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızın, eğitim ve öğretiminde büyük sorumluluk sahibi olan öğretmenlerimize minnet borçluyuz.

Başöğretmen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi; "Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmenlerdir." Çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimi için gece, gündüz demeden çalışan tüm öğretmenlerimize minnettarız. İçinde bulunduğumuz bu zorlu pandemi sürecinde de, öğretmenlerimiz çocuklarımızın eğitimden geri kalmaması için yüz yüze, uzaktan, canlı derslerle sürekli çaba sarf etmektedir. Her koşulda, çocuklarımızın geleceğini düşünen, gecesini, gündüzünü öğrencileri için harcayan tüm fedakar öğretmenlerimize büyük bir vefa borcumuz olduğunu unutmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlar, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, hayatta olanlara sağlık sıhhat ve başarı dolu bir yaşam dilerim.

 

Yavuz BEŞKARDEŞ

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.