BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yavuz BEŞKARDEŞ'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yavuz BEŞKARDEŞ'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

   Bağımsızlığımızı, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü ve Türk Milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin 100.Kuruluş Yıl Dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

   Gönül isterdi ki 100. yıl şerefine bu bayramı, planladığımız gibi, daha görkemli bir şekilde kutlayabilseydik. Ancak tüm dünyada etkili olan Coronavirüs salgını nedeniyle evlerde kutlamamız gerekecek. İçimiz bu konuda buruk da olsa yine de en güzel şekilde bayramımızı kutlayacağız. Evlerimizi, okullarımızı, meydanlarımızı Türk bayraklarıyla donatacağız.

   Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal'in bu bayramı hediye ettiği geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor; dünyadaki bütün çocuklara barış, sağlık ve mutluluk getirmesi temennisiyle bütün çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.

   

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.