BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Okulu Öğrencilerimiz ile İlçemizde Görev Yapan Öğretmenlerimiz Beraber Konser Verdiler.

Köy Okulu Öğrencilerimiz ile İlçemizde Görev Yapan Öğretmenlerimiz Beraber Konser Verdiler.

Karaşeyh Ortaokulu Müzik Öğretmeni Şener Çelik öncülüğünde Adilcevaz Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda köy okulu öğrencileri ve ilçede görev yapan öğretmenler beraber konser verdiler.

 

Karaşeyh Ortaokulu piyano öğrencilerinin Neşet Ertaş türkülerine armoni akorları ve Öğretmenlerin 'de türkülere eşlik etmesiyle minik bir konser verildi

 

Müzik öğretmeni Şener Çelik; "Temel amaç öğrencilerin sosyalleşmesi ve temel psikomotor parmak gelişimi ve zihinsel eşlk yönlerini basit sayma sayılar ile geliştirme ve farkındalığını ortaya koyma tekniği olarak adlandırılabilir." dedi.

 

İlçe Mmilli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ ise; "Sonuç olarak öğrencilerimizi yeteneği çerçevesinde yetiştirmek temel felsefemiz. Şener hocama ve Emeği geçen herkese çok teşekkürler ederim." dedi.

 

Karaşeyh Ortaokulunun hazırladığı müzik şölenine Adilcevaz kaymakamı Tunahan ÇİL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz BEŞKARDEŞ, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

17-12-2019

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.