BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAVUZ BEŞKARDEŞ´TEN TEOG MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAVUZ BEŞKARDEŞ´TEN TEOG MESAJI

       26-27 Nisan 2017 tarihlerinde ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de 8’inci sınıf öğrencilerimizin geleceğini büyük oranda etkileyecek olan Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) yapılacaktır. Sınava girecek olan öğrencilerimiz ve onların aileleri ile öğrencilerimizi bu sınava en iyi şekilde hazırlanması gayreti içinde yorulan ter döken öğretmenlerimiz bu sınav günü gelene kadar birçok maddi ve manevi fedakârlıklarda bulunmuşlardır. İhlasla çalışan öğrenci, veli ve öğretmenlerimizin emeği elbette boşa çıkarmayacak inşallah ve muvaffak olacakları kanaatindeyim.

     Geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimize, bu sınavda üstün başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin milli ve manevi değerlere sahip, ahlaklı ve donanımlı olarak vatanına milletine faydalı gençler olarak yetişmesi hepimizin arzusudur. Bu duygu ve düşüncelerle Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’na (TEOG) girecek bütün öğrencilerimize bir kez daha başarılar diliyor, onların yetişmesinde büyük emeği geçen fedakar velilerimize ve değerli öğretmenlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum.

Orta Mahalle Cumhuriyet Cad. No177 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS - (0434) 311 30 15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.